FAQ

Czym tak w ogóle jest ten Pagevamp?

Pagevamp to usługa, dzięki której zrobisz stronę www ze swojego fan page na Facebook’u w kilkadziesiąt sekund.

O co chodzi z Yetiz?

Jesteśmy agencją interaktywną z Gdańska, która jest promotorem usługi Pagvamp w Polsce. Dodatkowo, dostarczamy wsparcia wszystkim klientom z Polski, którzy zostaną klientami Pagevamp Inc. Więcej o nas dowiesz się tu: www.yetiz.pl

Jak zacząć przygodę z pagevampem?

W kilku miejscach na tej stronie oraz na pagevamp.com znajdziesz okienko, do którego wpisz lub po prostu wklej adres swojego fan page na Facebook’u. Następnie kliknij zielony box z napisem Try it. Twoja strona www wygeneruje się w ciągu kilkudziesięciu sekund. Od tej chwili możesz za darmo testować usługę przez dowolny czas albo nawet opublikować stronę na 14 dni bez płacenia (trial). W dowolnej chwili możesz dokonać opłaty, co sprawi, że Twoja strona zostanie opublikowana na okres opłaconego abonamentu.

Co to jest fanpejdż? Czy mogę użyć mojego prywatnego profilu na fb?

Fan page to oficjalna strona marki, firmy, osoby, produktu na Facebook’u. Tylko na jej podstawie możesz stworzyć stronę www za pomocą usługi Pagevamp. Nie możesz natomiast użyć do tego profilu osobistego.

Nie mam fanpejdża, co zrobić?

Jeśli chcesz stworzyć stronę za pomocą usługi pagevamp a nie masz jeszcze fan page, możesz to zrobić tutaj: https://www.facebook.com/pages/create.php. Jeśli nie wiesz jak się tym zająć lub zwyczajnie nie masz czasu, możesz skorzystać z naszej pomocy.

Skąd mam wziąć URL mojego fanpejdża?

Wejdź na swojego fan page. URL pojawi się w pasku przeglądarki. Jeśli chcesz użyć link do wykreowania strony przez Pagevamp, skopiuj go a następnie wklej w okienko dostępne na stronie głównej lub pod linkiem pagevamp.com.

Czy moja strona będzie dobrze działać na tabletach i smartfonach?

Zdecydowanie tak! Każdy z szablonów dostępnych w usłudze pagevamp jest responsywny czyli dobrze wygląda na wszystkich urządzeniach.

Ile stron mogę posiadać?

Jeden abonament to jedna strona www. Jednak w ramach swojego konta w usłudze pagevamp możesz posiadać dowolną liczbę abonamentów. Z poziomu panelu administratora usługi Pagevamp możesz zarządzać wszystkimi swoimi stronami.

Jak mogę zarządzać moją stroną PV już po jej utworzeniu?

Wejdź na stronę pgavamp.com, zaloguj się za pomocą swojego konta na Facebook’u . Zostaniesz przekierowany do swojego panelu administratora. Jeśli zarządzasz więcej niż jedną stroną, wybierz z listy dedykowany fan page i kliknij przyciski edit/edytuj. Oczywiście stroną zarządzasz także poprzez edycję swojego fan page’a. Wszystkie zmiany tam wprowadzone opublikują się automatycznie na stornie www, którą stworzyłeś za pomocą usługi Pagevamp.

Mam uruchomioną wersję próbną, jak mogę wykupić abonament?

Możesz to zrobić w każdej chwili wchodząc w settings/ustawienia w panelu zarządzania konkretną stroną a następnie w zakładkę account, gdzie przejdziesz proces aktywacji. Płatność możesz uregulować za pomocą karty kredytowej lub systemu PayPal.

Jak i kiedy mogę dostać darmową domenę?

Domenę otrzymujesz w ramach opłaty za usługę. Skorzystać z tej opcji możesz po opłaceniu rocznego abonamentu. Domenę wybierasz w panelu settings/ustawienia swojej strony.

Jak zaktualizować stronę?

Wystarczy dodać nowy wpis na fan page’u. Synchronizacja odbywa się raz na dobę. Jeśli potrzebna jest częstsza aktualizacja możesz to zrobić ręcznie lub wybrać opcję Facebook Sync. w panelu settings/ustwienia. Wówczas Twoja strona na bieżąco pobiera dane z Twojego fan page’a.

Mam już własna domenę, jak podłączyć ją do strony?

Zgłoś się do nas poprzez chat lub napisz mail na adres: pagevamp@yetiz.pl

Jak zmienić język strony?

Możesz wybierać spośród wielu dostępnych języków. Zmiany możesz dokonać w zakładce settings/ustawienia wybierając opcję language/język.

Czy mogę dodać własne logo?

Domyślnie generuje się logo tekstowe. Możesz to jednak zmienić w każdej chwili wchodząc w settings/ustawienia i wybierając opcję Logo.

Jak zmienić wygląd strony, kolor i czcionkę?

Można to zrobić, klikając w ikonę ołówka, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Wówczas pojawią się wszystkie dostępne opcje, dzięki którym dokonasz zmian.

Mam inne pytanie, gdzie szukać pomocy?

Zapraszamy do zadawania pytań poprzez chat lub na adres e-mail pagevamp@yetiz.pl. Możesz również poszukać odpowiedzi na twoje pytania w języku angielskim tu: https://pagevamp.zendesk.com/hc/en-us.

Zamień Twój fanpage w stronę www w tym momencie.

Wypróbuj teraz przez 14 dni ZA DARMO

Karta kredytowa nie jest potrzebna. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. pagevamp.com