Aktualności

maj 21

Kolejny nowy szablon już dostępny na Pagevamp! ZEST, bo tak brzmi jego nazwa, doskonale eksponuje zdjęcia, które są obecnie siłą napędową niejednego biznesu! Więcej na www.pagevamp.yetiz.pl

maj 15

Pagevamp jest dziecinnie prosty, ale jeśli potrzebujesz pomocy przy pierwszej konfiguracji, pamiętaj, że chętnie pomożemy w doborze szablonu, czcionki, koloru a nawet dodamy dodatkowe podstrony!
Zapraszamy na http://www.pagevamp.yetiz.pl/

kwi 16

Pamiętaj, że za swoją stronę www możesz płacić miesięcznie lub rocznie. Sprawdź obie równie atrakcyjne oferty w naszym cenniku:
http://www.pagevamp.yetiz.pl/cennik

kwi 10

Kilka dni temu obiecaliśmy Wam małe szkolenie z tego jak wygląda proces dodawania podstrony. Z tej okazji mały tutorial, dzięki któremu dowiecie się jak postępować krok po kroku. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, zostawcie je w komentarzu pod postem. Zapraszamy także na: http://www.pagevamp.yetiz.pl/ , gdzie możecie zadać pytania przez chat.

kwi 07

Strona stworzona przez Pagevamp to nie tylko to, co zawarte jest na Waszym fanpage'u. Możecie sami dodać a następnie edytować podstrony z treścią, którą chcecie pokazać światu. To proste, jak wszystko w usłudze Pagevamp! Wkrótce więcej na ten temat.

Zamień Twój fanpage w stronę www w tym momencie.

Wypróbuj teraz przez 14 dni ZA DARMO

Karta kredytowa nie jest potrzebna. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. pagevamp.com