O produkcie

Potrzebujesz profesjonalnej strony www za naprawdę niewielkie pieniądze? Twoja obecna strona internetowa jest niefunkcjonalna, trudna do edytowania, przestarzała? Jeśli na te pytania odpowiadasz twierdząco a dodatkowo masz fan page na Facebooku, który pełni rolę strony internetowej, mamy coś dla Ciebie! Pagevamp to usługa, za pomocą której stworzysz nowoczesną, atrakcyjną stronę www ze swojego fan page’a. Nie musisz przy tym posiadać żadnej technicznej wiedzy! Wystarczy podać link, wybrać szablon odpowiadający Twoim potrzebom i gotowe. Strona generuje się sama w kilkadziesiąt sekund! Atrakcyjna, dopasowana także do urządzeń mobilnych i zawsze aktualna, ponieważ wszystko co publikujesz na Faceboku od tej chwili znajdzie się również na Twojej nowej stronie!

WWW: PROSTO, SAMODZIELNIE, W 30. SEKUND

Wyobraź sobie atrakcyjną graficznie stronę, która doskonale prezentuje się również na urządzeniach mobilnych. Stronę, która aktualizuje się sama, bez Twojego udziału. Co więcej, ta strona powstaje w zaledwie 30 sekund! Wszystko to zyskujesz dzięki usłudze pagevamp. Korzystając z treści zamieszczonych na fan page’u tworzysz swoją koleją wizytówkę w Internecie. Wystarczy podać adres strony na Facebooku, wybrać szablon i gotowe!

MOBILNIE: CZYTELNIE I AKTRAKCYJNIE NA KAŻDYM URZĄDZENIU

Pagevamp odpowiada na potrzeby wszystkich użytkowników sieci. Strona, którą stworzysz za pomocą tej usługi, będzie tak samo dobrze prezentowała się użytkownikom komputerów, jak i osobom przeglądającym strony www za pomocą smartphone’a lub tableta. Dzięki temu dotrzesz do znacznie większej grupy odbiorców, którzy docenią nowoczesny, a zarazem praktyczny, wygląd Twojej strony www.

HOSTING I DOMENA: PEWNIE, BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Tworząc dedykowaną stronę www zawsze musisz się liczyć z dodatkowym kosztem zakupy domeny oraz hostingu. Pagevamp daje obie te rzeczy gratis! Wybierasz dedykowaną nazwę strony w panelu administratora i gotowe! Co więcej, można wybierać spośród wielu dostępnych rozszerzeń: .com, .org, .net, .eu, .de, .uk. Nie musisz już pamiętać o płatnościach, ani martwić się, że serwery na których hostowana jest strona ulegną przeciążeniu. Pagevamp zdejmuje Ci ten problem z głowy!

WIZERUNEK: ATRAKCYJNE MIEJSCE W SIECI

Zadbać o obecność w Internecie – to jedno, ważniejsze jest jednak, by zatroszczyć się o swój wizerunek w sieci. Atrakcyjne, responsywne szablony oferowane przez Pagevamp będą stanowiły Twoją najlepszą wizytówkę. Kolejne miejsce w Internecie, poza fan page’em, sprawi, że dotrzesz do jeszcze większej ilości osób potencjalnie zainteresowanych tym, co robisz. Pagevamp wspiera SEO oraz zarządzanie metatagami, dzięki czemu możesz osobiście zadbać o dobrą pozycję Twojej strony w przeglądarkach.

Wypróbuj Pagevamp

Za chwile zostaniesz przekierowany na swoją nową stronę, dziękujemy za cierpliwość.

Zamień Twój fanpage w stronę www w tym momencie.

Wypróbuj teraz przez 14 dni ZA DARMO

Karta kredytowa nie jest potrzebna. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. pagevamp.com